Electro D. Engels
T +32 3 231 88 84 - info@engels.be

Contacteer ons

Offertes               offertes@engels.be
Bestellingen        T 03 202 88 11
                            bestellingen@engels.be
Onderdelen         T 03 202 88 17
      onderdelen@engels.be
Herstellingen        T 03 202 88 18
       herstellingen@engels.be
Boekhouding       T 03 202 88 13
      boekhouding@engels.be
Toonzaal               toonzaal@engels.be    


Info & Bestellingen

Ma - Vr     8u00-12u30      13u30-17u00
Za - Zo      Gesloten


Afhaling: Stijfselrui 13 2000 Antwerpen

Ma-Vr        8u00-12u30    13u30-17u00
Za - Zo      Gesloten

Toonzaal (Maak hier uw afspraak)*

Maandag     Gesloten
Di - Vr           08u00-12u00   13u00-17u00
Zaterdag     10u00-16u00**
Zondag        Gesloten
*Wij vragen om steeds een afspraak te maken voor uw bezoek aan onze toonzaal
*Voor onze klanten is er parking aanwezig naast onze toonzaal.
**In juli en augustus gesloten op zaterdag